Podlahy

Jak vybrat správně podlahu?

Zamyslete se nad tím, co od podlahy očekáváte, na jak dlouho ji pořizujete a kolik jste ochotni do podlahy investovat. Výběr je obrovský, ale ne každá podlaha vyhoví vašim představám či potřebám.

Chcete podlahu s doživotní zárukou? Máme pro vás extrémně rigidní podlahu s kompozitním jádrem. Revoluční technologie ve světě podlah! Ještě jste o rigidních podlahách neslyšeli? Rigidní = stabilní. Rozdíl oproti jiným podlahám je právě v kompozitní jádru, které zaručí extrémní stabilitu podlahy a také poskytne stoprocentní vodotěsnost. Kolekce COREtec PRO PLUS je nyní s doživotní zárukou.

Máte rádi přírodní materiály, které i po letech potěší oko? Pak máte na výběr dřevěné podlahy, marmoleum, korek. V nabídce máme kvalitní švédské celodřevěné a dýhované plovoucí podlahy Kährs, plovoucí podlahy Marmoleum Click od firmy FORBO a portugalské korkové podlahy v plovoucím provedení i dlaždice k celoplošnému lepení. Jsou cenově náročnější.

Dáváte přednost levnějším odolným materiálům, které nevyžadují téměř žádnou údržbu? Zvolte vinylové podlahy, v nabídce jsou v různém provedení – plovoucí, dílce pro celoplošné lepení, metrážové PVC v šířkách 200 – 500 cm.

Má být podlaha teplá, tichá, měkká, příjemná na dotek a komfortní při chůzi? To vše vám poskytne koberec. Celoplošné koberce jsou v šířkách 200, 300, 400 a 500 cm, ale také jako kobercové čtverce 50×50 cm. Rovněž nabízíme kusové koberce v různých rozměrech a provedeních.

Potřebujete teplou, tichou, komfortní, ale voděodolnou podlahu? Pak vám nabídneme podlahu Hydrocork. Tato podlaha v sobě spojuje všechny výhody korku a vinylových podlah.

Přijďte si materiály prohlédnout a osahat. Rádi vám s výběrem pomůžeme!