Dveře a zárubně

Vstupte s námi do světa dveří!

Podlahy, dveře a zárubně v interiéru by spolu měly ladit (je ale potřeba brát v úvahu i barvu oken a nábytku). Je možné obojí barevně sjednotit nebo jít cestou kontrastu – světlá podlaha, tmavé dveře a nebo naopak, tmavá podlaha a světlé dveře. Proto nabízíme obojí, abyste měli možnost barvy a materiály porovnat na jednom místě.

Pokud navíc pořizujete dveře a podlahy současně, tak montáž na sebe úzce navazuje. Na položenou podlahu se nejdříve montují obložkové zárubně, následně usadí dveře a teprve pak je možné podlahu olištovat včetně detailů kolem zárubní.

Nabízíme dveře jak kyvné (pantové), tak posuvné podél zdi či do stavebních pouzder. Obkládáme i stávající kovové zárubně bez nutnosti bourání, a to i v panelových bytech. Perličkou v designu jsou bezfalcové dveře a magnetické zámky.

V nabídce máme dveře a zárubně české firmy CAG a kování firmy AC-T servis. S těmito výrobky pracujeme již řadu let.

Lamelové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře lze použít místo klasických dveří nebo tam, kde potřebujete šetřit místo. Často se využívají ve výklencích, šatnících nebo skříních. Mohou být vyrobeny v  jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení v libovolné šířce a výšce do 250 cm. Uzavírání je na mechanickou západku, magnetem nebo zámkem.

Tyto dveře lze snadno namontovat do libovolného stavebního otvoru, do stávajících zárubní nebo je lze zkombinovat s obložkovou zárubní.

Barevná kolekce lamel nabízí 10 odstínů. Dveře mohou být plné či se třemi nebo čtyřmi řadami skel na výšku, popř. atypické prosklení dle přání zákazníka. Na výběr jsou čtyři druhy skel.